Metals.lv Preloader

Tērauda sijas

Tērauda sijas

 

Tērauda sijas ir viens no svarīgākajiem būvniecības instrumentiem, kas ir pieejams mūsdienas. Atkarībā no metāla izstrādājumu veida un plaša pielietojumu spektra sijas tiek izmantotas dzīvojamo, komerciālo ēku un dažādu konstrukciju celtniecībai. Visbiežāk būvniecība tiek izmantotas dubultas tērauda sijas, kuriem ir vairākas priekšrocības:

  • Izturība:
  • Precizitāte;
  • Kvalitāte;
  • Vienkārša un viegla montaža
  • Stabilitāte 
  • Versatile 
Kādas sijas Jūs interese?
Tērauda sijas
HEA
Tērauda sijas
HEB
Tērauda sijas
IPE
Tērauda sijas
IPN
Tērauda sijas
HEM

Karsti velmētas tērauda sijas tiek ražotas ar paralēlām malu iekšējām šķautnēm. Tērauda sijas ir ekonomisks un praktisks risinājums, kas tiek izmantots dažādu konstrukciju celtniecībā, jumta garensiju būvniecībā un dažādās rūpniecības nozarēs. Metāla sijas tiek izmantotas konstrukciju stingrības, stabilitātes un izturības palielināšanai. Metāla sijas spēj izturēt lielu slodzi un tiek plaši izmantotas komerciālu un noliktavas telpu būvniecībai, kā arī debesskrāpju, sporta stadionu un lielu noliktavu būvniecībai. Sijas var izmantot jebkuriem būvniecības projektiem, jebkuros apstākļos. Siju strukturālās stiprums ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā: šķērsgriezuma platība un forma, izmērs un garums, materiāls un piestiprinājuma metodes. Dubultas metāla sijas ir viens no svarīgākiem nesošas konstrukcijas elementiem, kas galvenokārt tiek izmantots locīšanai. Metāla siju šķērsgriezums ir viens no izdevīgākiem griezuma veidiem, kas nodrošina vienmērīgo slodzes izplatīšanos.

Kompānija IDL Group piedāvā dažāda veida augstas kvalitātes metāla sijas, kuras atbilst visiem starptautiskajiem kvalitātes standartiem ar ātro piegādi visa Latvijā, jautājumu gadījuma lūdzu zvaniet +371 26611151 un rakstiet mums: info@metals.lv 

 

Pasūtīt Tērauda sijas

@IDLGROUP
Mums seko
Back To Top