Metals.lv Preloader

Locīta armatūra

Locīta armatūra

 

Locītas armatūras tērauda marka: B500K, B500A

Mūsdienās locīta armatūra bieži tiek izmantota visdažādāko formu metālkonstrukciju būvēšanā, kā arī citās celtniecības nozarēs. Tāpēc bieži ir nepieciešama locīta armatūra dažādās konfigurācijās, kā arī taisnas armatūras stieņi. Realizēt projektu var lokot armatūru ar specializētām iekārtām, ar kuram mēs ražojam locīto armatūru. Kompānija IDL Group piedāvā armatūras locīšanu, griešanu un ciršanu pakalpojumus kā rezultātā klients saņem gatavo armatūras izstrādājumu vai locīto armatūras detaļas ar maksimāli precīziem parametriem kas noteikti rasējumos. Precizitāte ir ļoti svarīga lieta armatūras locīšanas jomā. Tāpēc IDL Group piedāvā armatūras locītas detaļas, kuras tiek ražotas no augti kvalitātes iekārtas kuri ir sertificēti saskaņā ar visiem Eiropas standartiem.

Cena uz locīto armatūru ir atkarīga no armatūras izstrādājuma, darba apjoma un konfigurāciju sarežģītību. Cena par armatūras griešanu un ciršanu ir atkarīga no armatūras diametra un armatūras pasūtīta apjoma.

Gaidām Jūsu pieprasījumus uz e-pastu: info@metals.lv vai zvaniet +371 26 611 151; +371 28 774 774 un mūsu armatūras konsultanti sniegs Jums cenas par armatūras locīšanu, armatūras griešanu un armatūras ciršanu un izgatavošanas termiņiem.

Galerija

Pasūtīt Locīta armatūra

@IDLGROUP
Mums seko
Back To Top