Metals.lv Preloader

Plazmas griešana

Plazmas griešana

 

Griezt metāla loksnes ir ļoti atbildīgs uzdevums, jo bieži sastāv no vairākiem nosacījumiem kas obligāti jāņem vērā. Gan metāla loksnes biezums, gan sagataves materiāls, gan tērauda loksnes griešanas apjomi. Viena no labākajām metāla loksnes griešanas tehnoloģijām ir plazmas griešana, kas ir salīdzinoši ātra un bieži tiek izmantota pie lielu apjomu plākšņu un metāla lokšņu griešanas

Kas ir metāla loksnes CNC plazmas griešana –

  • Viens no ātrākajiem veidiem: metāla griešanas, plākšņu un urbumu izgriešana no veseliem metāla loksnēm;
  • Augsta precizitāte un iespēja izgriezt sarežģītu vai nestandarta formu metāla plāksnes;

Tērauda loksnes CNC plazmas griešanas priekšrocības ir saudzīgais režīms pret metāla plāksnēm sagatavēm, lokšņu detaļas nedeformējās termiskās apstrādes procesā. Plazmas galda griešana ir ātrāka un dod iespēju sagriezt lielus metāla loksnes apjomus un tas nozīmē ļauj Jums ekonomēt naudu par ātrumu un apjomu. Atšķirībā no griešanas ar autogēnu (gāzes), ar CNC plazmu ir iespējams sagriezt gan melno metāla loksnes, gan krāsaino metāla loksnes.

Uzņēmums IDL Group piedāvā jebkuras sarežģītības detaļas no metāla loksnēm un tērauda izstrādājumu plazmas griešanas pakalpojumus. Mēs sekojam līdzi noteiktajiem termiņiem un garantējam precīzu metāla plākšņu pasūtījuma izpildi.

Ja Jums nepieciešama loksnes metāla griešana, mūsu menedžeri sniegs jums konsultāciju un ātri aprēķinās metāla plāksnes izmaksas. Garantējam jums ekonomiskāko, ātrāko un kvalitatīvāko metāla loksnes apstrādes variantu. Pateicoties lielai tērauda ražotnei un 10 gadu pieredzei ir iespējams izgatavot tērauda konstrukcijas ar montāžu, loksnes metāla detaļas un tērauda izstrādājumus maksimāli ātri. Griešanas cena būs atkarīga no tērauda loksnes biezuma un apjoma.

Mūsu speciālisti ātri aprēķinās Jums izdevīgākās metāla plāksnes cenas un piedāvās ātru piegādi sagrieztam metāla loksnēm visā Latvijā un Eiropā.

Gaidīsim Jūsu pieprasījumus uz e-pastu: info@metals.lv vai zvanot +371 26 611 151, +371 28 774 774

Galerija

@IDLGROUP
Mums seko
Back To Top