Metals.lv Preloader

Cinkotas loksnes

Cinkotas loksnes

Cinkotas loksnes ir augsti pieprasīts celtniecības materiāls, kas izceļas ar lielisku kvalitāti, izturību un uzticamību. Tās tiek plaši izmantotas celtniecībā, pateicoties savām pamata īpašībām – izturība pret koroziju un skaistu izskatu. Cinkots tērauds, pamatā loksnes, tiek plaši izmantotas metāla konstrukciju izgatavošanā. Svarīgi atzīmēt arī to, ka cinkota loksne kļūst par dažāda velmējuma izstrādājumu pamatu. No tām tiek izgriezti plāksnes, kvadrāti, apļi. Cinkotas loksnes tiek izgatavotas no auksti velmēta oglekļa tērauda.

Cinkotu lokšņu izmaksas ir atkarīgas no vairākiem parametriem: Platums un garums. Jo lielāka loksnes platība, jo dārgāka. Biezums. Blīvāka loksne ir dārgāka. Preču skaits pasūtījumā. Izdevīgi ir iegādāties cinkotās loksnes vairumā. Mēs neuzskrūvējam cenas cinkotajam velmējumam, līdz ar to metālu var iegādāties jebkurš.

Mūsu uzņēmums piedāvā tikai tās loksnes, kas atbilst visiem noteiktajiem standartiem. Jūs interesē precīzas cenas? Vēlaties pasūtīt cinkotas loksnes? Vēršaties pie mūsu profesionāļiem!

Kompānija SIA "IDL GROUP" piedāvā augstas kvalitātes cinkotas loksnes ar ātro piegādi visa Latvijā, jautājumu gadījuma lūdzu zvaniet +371 26611151 un rakstiet mums: info@metals.lv

Pasūtīt Cinkotas loksnes

@IDLGROUP
Mums seko