Metals.lv Preloader

Piegāde

Piegāde

Kompānija IDL GROUP piedāvā kravu pārvadājumus visā Latvijas teritorijā un ārpus tās robežām. Mūsu kompānijas galvenais uzdevums ir maksimāli atvieglot dažādu metālu pasūtījuma veikšanu klientam. Tādēļ papildus citu dažādu darbu veikšanai, mēs piedāvājam ātru un izdevīgu pasūtījuma piegādi.
Piedāvājam šādus loģistikas pakalpojumu variantus:
1. Kravas buss Rīgas pilsētas ietvaros un tās tuvākajā apkārtnē. Kravnesība līdz divām tonnām, pārvadājamo kravu garums līdz sešiem metriem.
2. Mazais evakuators. Kravnesība līdz trim tonnām, pārvadājamo kravu garums līdz sešiem metriem. Kravas tiek transportētas uz speciālas vaļējās platformas, bez pacelšanas un nolaišanas zemē funkcijas.
3. Evakuators. Kravnesība līdz trīsarpus tonnām, pārvadājamo kravu garums līdz septiņiem metriem. Kravas tiek transportētas uz speciālas vaļējās platformas, ar pacelšanas un nolaišanas zemē funkciju.
4. Evakuators ar manipulatoru. Kravnesība līdz sešām tonnām, pārvadājamo kravu garums līdz septiņiem metriem. Kravas tiek transportētas uz speciālas vaļējās platformas, ar pacelšanas un iekraušanas augstumā funkciju. Izlices garums 6 metri.
5. Kravas mašīna ar manipulatoru. Kravnesība līdz divpadsmit tonnām, pārvadājamo kravu garums līdz septiņiem metriem. Kravas tiek transportētas kravas kastē. Aprīkojumā manipulators ar pacelšanas un iekraušanas augstumā funkciju. Izlices garums 14 metri.
6. Kravas platforma ar manipulatoru. Kravnesība līdz divdesmit četrām tonnām, pārvadājamo kravu garums līdz trīspadsmit metriem. Aprīkojumā manipulators ar pacelšanas un iekraušanas augstumā funkciju. Izlices garums 12 metri.
7. Kravas platforma bez manipulatora. Kravnesība līdz divdesmit četrām tonnām, pārvadājamo kravu garums līdz trīspadsmit metriem.
8. Kravas platforma negabarīta kravām. Kravnesība līdz divdesmit četrām tonnām, pārvadājamo kravu garums līdz sešpadsmit metriem.

Lai uzzinātu par vislabākajiem loģistikas risinājumiem tieši Jūsu būvniecības vajadzībām, lūdzu, sazinieties ar mūsu speciālistiem pa tālruni: 26 611 151 vai arī rakstiet uz e-pastu: info@metals.lv.

 

@IDLGROUP
Mums seko
Back To Top