Metals.lv Preloader

Auksti velmētas loksnes

Auksti velmētas loksnes

Kas ir auksti velmēta loksne? Tas ir metāla izstrādājums kas attiecās uz lokšņu velmējumu. Tās izgatavošanai pielieto zema oglekļa tēraudu. Auksti velmētas loksnes galvenokārt izmanto cita velmējuma sagatavēm Auksti velmētu tērauda lokšņu plašā izvēle padara to par universālu materiālu, kas spēj pārklāt dažādu formu virsmas, viegli deformējās un saglabā reljefu. Auksti velmētu tēraudu plaši pielieto: Automašīnu, dažādu detaļu ražošanā, rezerves un komplektējošo daļu. Enerģētikas nozarē, korpusu izgatavošanā, elektrodetaļām un citu elementu. Celtniecībā izmanto kā apdares materiālu un jumtu segumiem, kā arī metālkonstrukciju izgatavošanā. Kuģu un vagonu būvniecībā izmanto kā ārējo korpusu materiālu. Cauruļu, ventilācijas, gaisa vadu izgatavošanā.

Auksti velmētās loksnes populārākais no izmēriem ir 1.5mm: 1250x2500mm. Produkcija tiek ražota pakās vai ruļļos. Pietam minimālais platums ir 1000 mm, bet garums ir no 2000 līdz 2500 mm.

Kompānija SIA "IDL GROUP" piedāvā augstas kvalitātes auksti velmētas loksnes ar ātro piegādi visa Latvijā, jautājumu gadījuma lūdzu zvaniet +371 26611151 un rakstiet mums: info@metals.lv

Pasūtīt Auksti velmētas loksnes

@IDLGROUP
Mums seko