Metals.lv Preloader

Plazmas galds (Metāla griešana ar plazmu)

Plazmas galds (Metāla griešana ar plazmu)

Griezt metālu ir ļoti atbildīgs uzdevums, jo bieži sastāv no vairākiem nosacījumiem kas obligāti jāņem vērā. Gan metāla biezums, gan sagataves materiāls, gan griešanas darbu apjomi. Viena no labākajām metāla griešanas tehnoloģijām ir plazmas griešana, kas ir salīdzinoši ātra un bieži tiek izmantota pie lielu apjomu plākšņu un metāla lokšņu griešanas.

​Kas ir plazmas griešana –

  • Viens no ātrākajiem veidiem : metāla griešanas un plākšņu izgriešanas no veseliem metāla gabaliem;
  • Iespējams sagriezt gan melno, kā arī krāsaino metālu;
  • Augsta precizitāte un iespēja izgriezt sarežģītu vai nestandarta formu;

Plazmas griešanas priekšrocības ir saudzīgais režīms pret metāla sagatavēm, detaļas nedeformējās termiskās apstrādes procesā. Plazmas griešana ir ātrāka un dod iespēju sagriezt lielus metāla apjomus un tas nozīmē ļauj Jums ekonomēt naudu par ātrumu un apjomu. Atkarībā no gāzes izvēles ar plazmu ir iespējams sagriezt gan melno, gan krāsaino metālu.

Uz pasūtījuma ražojam plazmas galdus Jūsu ražotnei. Piedāvājam Jums automātiskos plazmas galdus 2x3m, jauda 100A, ar metāla maksimālo griešanu 30mm. Uzstādīšana un apmācība ietilpst cenā. Kā arī nodrošinam plazmas galdu apkopes pakalpojumus. Video ar plazmas galda griešanu var apskatīties zemāk.

Galda cena pēc pieprasījuma


IDL GROUP offers plasma cutting services for parts and products of any complexity. We follow deadlines and guarantee the accuracy of the order.

If you need metal cutting, our managers will give you advice and quickly calculate the cost of your order. The most economical, fastest and highest quality metal processing option guaranteed to you: depending on the size of the order, it is possible to make the necessary parts or constructions in the shortest possible time. Cutting prices depend on the type, thickness and volume of the order.

 

@IDLGROUP
Mums seko