Metals.lv Preloader

Metāla Kalšana

Metāla KalšanaKompānija IDL Group piedāvā ne tikai metāla konstrukcijas, bet arī metāla kalšanu. Mūsdienu ražošana atļauj izgatavot kalšanas izstrādājumus daudz ātrāk nekā iepriekš. Protams kā kvalitāte paliek visaugstākā un kalšanas mākslinieciskais gars tiek saglabāts.

Rokas kalšana ir metālapstrādes māksla, kas nezaudē savu aktualitāti vairākus gadsimtus. Izturīgas un elegantas konstrukcijas joprojām kalpo mums, augsto tehnoloģiju laikmetā: vairāk un vairāk cilvēku dod priekšroku nevis vienādiem žogiem no betona un ķieģeļa, bet gracioziem un izturīgiem kaltas dzelzs sētam. Mājas tiek noformētas ar elegantiem kaltiem izstrādājumiem, kaltas mēbeles un kāpnes biežāk pāradas interjerā, kļūstot par īsto rotājumu.

Mēs piedāvājam sekojošo pozīciju izgatavošanu: vārti, žogi, kāpnes, margas, balkoni un daudz kas cits. Mūsu dizaina darbus var apskatīties galerijā.

 

Lai uzzinātu par labākajiem risinājumiem jūsu būvniecības vajadzībām, sazinieties ar mūsu speciālistiem, zvanot uz tālruni 26 611 151 vai atstājot ziņojumu e-pastā: info@metals.lv Kopīgi mēs izstrādāsim dizainu un īstenosim to dzīvē.

Pasūtīt Metāla Kalšana

@IDLGROUP
Mums seko